Bądź Witalny w pracy, w domu, w sypialni!

Koło południa czujesz, że dopada Cię zmęczenie i tylko walczysz ze sobą, by wytrwać w pracy do końca - żeby szef się nie zorientował, że Twoja wydajność spadła, a koleżanki i koledzy nie zauważyli, że już tylko odliczasz czas do wyjścia? A w domu? Ledwo zjesz obiad a już najchętniej wskoczyłbyś pod ciepłą kołderkę i zasnął, zwłaszcza teraz w ponure, chłodne wieczory? A co z Twoją drugą połówką? Czy przez Twoją ciągłą senność, spadek witalności i libido może poczuć się nieco zaniedbana? Nie daj się wyczerpaniu, zmęczeniu, ospałości – bądź witalny, tryskaj energią przez cały dzień, a wieczorami… miej siłę i ochotę na miłe chwile we dwoje.

By maksymalnie zniwelować skutki stresu i zapanować nad zmęczeniem, sięgnijcie również po NOWOŚĆ – Super Mega 50 – ekstra dawka witamin z grupy B wzbogaconych  witaminami C, D i E, rutyną, L-cysteiną, L-glutationem, kompleksem bioflawonoidów oraz 11 składnikami mineralnymi (wapniem, selenem, żelazem, cynkiem, jodem, magnezem, manganem, borem, miedzią, molibdenem, chromem) – idealna kompozycja, by sprostać potrzebom współczesnych osób żyjących w szybkim tempie.

VitalWoman  – dla Pań

Bogactwo składników:
- dbających o dobre samopoczucie i kondycję fizyczną, umysłową (korzeń Maca, liść Damiana, korzeń Suma)
- zwiększających siły witalne i poziom energii (korzeń Maca)
- korzystnie wpływających na aktywność seksualną i libido (liść Damiana, korzeń Maca)
- wspomagających kontrolę masy ciała, poprzez zmniejszanie apetytu (liść Damiana) oraz wsparcie metabolizmu tłuszczów (nasiona guarany)
- dbających o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego (korzeń Sarsaparilla, jagody palmy sabalowej)
- poprawiających pamięć i koncentrację (korzeń Suma) redukujących stres (korzeń Suma)
zapobiegających wyczerpaniu psychicznemu (ekstrakt z guarany)
W produkcie znajdziesz również cenne substancje z korzenia Catuaba.
Czy wiesz, że… liść Damiana i korzeń Maca są uważane za naturalne afrodyzjaki.

VitalMan – dla Panów

- potrójna moc składników  poprawiających libido i przyjemność z kontaktów we dwoje (liść Damiana, żeń-szeń syberyjski, korzeń Maca)
- zwiększa odporność na stres, redukuje napięcia negatywnie wpływające na wszystkie sfery życia, w tym życie intymne (żeń-szeń)
- poprawia witalność, dodaje energii (korzeń pokrzywy)
- korzystnie wpływa na kondycję fizyczną i ogólne samopoczucie (żeń-szeń)
- dba o prawidłowe funkcjonowanie prostaty (korzeń pokrzywy)
- chroni organizm przed wyczerpaniem psychicznym (ekstrakt z guarany)
To również bogactwo składników aktywnych korzenia Muira Puama, jagód jałowca brazylijskiego oraz korzenia kolcorośla lekarskiego. Czy wiesz, że… korzeń Muira Puama jest przez Indian nazywany „drzewem potencji” oraz „korzeniem mężczyzny”.

Co jeszcze warto robić, by stres, obniżony nastrój i ciągłe zmęczenie, zapracowanie nie zaburzyły Twoich relacji w pracy oraz… popędu płciowego i nie doprowadziły do oziębłości w łóżku? Każdego dnia, by doładować się pozytywną energią, sprawiajcie sobie drobne przyjemności i po przekroczeniu progu domu czerpcie radość z chwil we dwoje. Romantyczne, lekkostrawne kolacje są też jak najbardziej zalecane :-)

Źródło: "CaliNews" zima 2015/2016

Szukaj: