Antidotum nie tylko na chandrę + dawka wigoru

W dzisiejszych czasach rola kobiety nie ogranicza się wyłącznie do zajmowała się dziećmi i domem. Ma być również idealną partnerką i robić karierę. Z kolei mężczyzna nie tylko zarabia pieniądze i spełnia się zawodowo, ale również pomaga w opiece nad dziećmi, sprząta i robi pranie… Czy to źle? Oczywiście, że nie!

Podział obowiązków to genialne rozwiązanie. Problem tkwi gdzie indziej, a mianowicie… żyjemy w kulturze natychmiastowości, działamy w trybie wielozadaniowości i otoczenie oczekuje od nas, że będziemy najlepsi w każdej dziedzinie. A tak się po prostu nie da… W efekcie prowadzi to do frustracji, ciągłego zdenerwowania i życia w ogromnym stresie, co w konsekwencji może przyczyniać się do chronicznego zmęczenia, a nawet do rozwoju depresji! Powyższy problem dotyczy również Klubowiczów CaliVita®- jak przytaczaliśmy, co 5-ty respondent z 25 tysięcy osób, które wypełniły test niedoborywitamin.pl wskazał, że dokucza mu nerwowość, stres, wyczerpanie, chroniczne zmęczenie i drażliwość, a nawet zauważa u siebie objawy depresji… Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom naszych konsumentów, wypracowaliśmy nowoczesną formułę Cocoa Bean Extract +  bogatą w ekstrakty z ziaren owocu kakaowca i owoców goji.

Wigor, lepszy nastrój bez cukru i tłuszczu!

Gdy jesteś w złym humorze sięgasz po czekoladę? Zjadasz kilka kostek i… po chwili znów zaczynasz się dołować, że poległeś i cała dieta, wyrzeczenia poszły na marne… Że mogą pojawić się wypryski na skórze i spodnie staną się przyciasne… Skończ z tym! Popraw nastrój z nietuczącymi, a wręcz przeciwnie – wspomagającymi odchudzanie ziarnami kakaowca, bogatymi w teobrominę, kofeinę i FLAWONOIDY, które korzystnie działają m.in. na układ nerwowy. Wykorzystaj ich moc bez zbędnych kalorii, tłuszczu i cukru! To jednak nie wszystko! Nauka głosi, że ziarna kakaowca rewelacyjnie redukują również wszelkie napięcia i poprawiają pamięć!

Pokonaj stres!

Badania przeprowadzone w Szwajcarii na osobach zabieganych, wciąż podenerwowanych potwierdzają korzystny efekt działania ziaren kakaowca u uczestników eksperymentu, którzy spożywali je przez 2 tygodnie. Zauważono u nich zmniejszenie poziomu stresu do wartości zbliżonej u osób żyjących spokojnie, bez pośpiechu i nerwów. Co więcej odnotowano u nich lepsze krążenie krwi w mózgu, co przekładało się na poprawę samopoczucia i sprawności umysłowej.

Odśwież umysł i popraw pamięć!

W badaniach wykazano, że składniki aktywne ziarna kakaowca:
- pozytywnie wpływają na krążenie krwi w mózgu
- zwiększają zdolność koncentracji
- przyspieszają procesy myślenia
- ułatwiają uczenie się
- przyspieszają reakcje, byśmy byli bardziej błyskotliwi i kreatywni
-  wspomagają pracę wzroku
Są więc również idealne DLA STUDENTÓW W TRAKCIE ROKU AKADEMICKIEGO! Wypróbuj już dziś Cocoa Bean Extract + najwyższa jakość ziaren kakaowca, o maksymalnie zachowanych właściwościach wzbogacone owocem goji, bez zbędnego tłuszczu i cukru i wspomóż sprawność Twojego umysłu, zadbaj o dobre samopoczucie i korzystnie wpłyń na szybkość i łatwość wykonywania codziennych zadań!

Kto szczególnie powinien wykorzystać moc Cocoa Bean Extract +?

Osoby:
- zestresowane - by utrzymać naturalną równowagę, harmonię organizmu
- przemęczone – jako naturalny środek pobudzający do działania
- zapracowane, uczące się, zwłaszcza w okresie egzaminów, ważnych spotkań
– by wzmocnić koncentrację i wytrzymałość psychiczną
- starsze - dla zachowania świeżości umysłowej i lepszej pamięci

Cocoa Bean Extract+

100 kapsułek
Składniki aktywne/1 kapsułka:
Ekstrakt ziaren kakaowca 450 mg
Ekstrakt goji 50 mg
Sposób użycia:
2 kapsułki dziennie.

Uwaga!
Osoby z problemami ze strony układu pokarmowego przed spożyciem produktu powinni skonsultować się z lekarzem!

Źródło: "CaliNews" jesień 2015

Szukaj: