Najnowszy sposób gwiazd na zrzucenie kilogramów i witalność!

Odchudzasz się, ale efektów wciąż brak? Masz wrażenie, że Twój metabolizm zwolnił i już jesteś skazany na dodatkowe kilogramy? Do tego Twoje samopoczucie nie jest najlepsze … ciągle odczuwasz zmęczenie, nie chce Ci się nawet wyjść na spacer, nie mówiąc już o codziennych obowiązkach! Czy wiesz, że przyczyną tego może być… ZAKWASZENIE  organizmu, na które cierpi ponad 80% populacji! Najwyższy więc czas odkwasić organizm i poczuć się lekko  młodziej oraz przywrócić skórze i włosom prawdziwy blask!

Najwięksi „zakwaszacze” organizmu
• Składniki diety: produkty zbożowe (z wyjątkiem kaszy jaglanej i gryczanej), ryby i mięso, jaja, alkohol,
• Przewlekły stres i życie w pośpiechu,
• Nadmierna aktywność fizyczna, ale też i jej brak.

Dlaczego zakwaszenie jest niebezpieczne?
Początkowo możesz tego nie odczuwać. Jednak długotrwałe zachwianie równowagi kwasowo- zasadowej organizmu może prowadzić do: przewlekłego bólu głowy, osłabienia i ciągłego zmęczenia, zaparć, wzdęć, senności, problemów ze skorą i włosami, podatności na infekcje, bólów stawowych i wielu poważniejszych konsekwencji. Gdy organizm jest zakwaszony, uruchamiają się naturalne mechanizmy obronne powodujące uwalnianie wapnia z kości. Sprzyja to przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej, ale jednocześnie zwiększa ryzyko złamań i rozwoju osteoporozy. Do tego nadmiar kwasów w organizmie nadwyręża działanie nerek oraz dochodzi do odkładania kwasów w tkankach, ścięgnach i stawach… co powoduje kolejne niekorzystne oddziaływanie na nasz organizm!

Jak zapewnić organizmowi prawidłową równowagę kwasowo-zasadową?
Według aktualnych zaleceń stosunek produktów zasadotwórczych do kwasotwórczych powinien wynosić około 4:1. Tak więc:
1. Staraj się wybierać produkty zasadotwórcze. W Twojej diecie powinny przeważać warzywa, owoce i fermentowane produkty mleczne (np. jogurty, kefiry, maślanki), które ułatwią rozwój korzystnej mikroflory,
2. Wzbogać dietę w składniki wykazujące działanie rewitalizujące, usprawniające metabolizm, jak np. lucernę siewną (Liquid Chlorophyll),
3. Wyeliminuj z diety cukier i słodycze oraz ogranicz solenie potraw, spożywanie alkoholu i kawy,
4. Postaw na wodę alkaliczną!

Badania pokazują, że Polacy piją zbyt małe ilości wody… Przyczyn jest wiele – wielopokoleniowe nawyki, koszty, konieczność ciągłych, uciążliwych zakupów czy logistyka. Przy założeniu, że wskazane jest przyjmowanie dziennie minimum 2 litrów wody – 4-osobowa rodzina powinna wypić jej aż 8 litrów każdego dnia. Tylko gdzie to magazynować… Codzienne zakupy też raczej nie są realne. Dlatego tak trudno wyrobić w sobie nawyk sięgania po wodę charakteryzujący społeczeństwa Europy Zachodniej i Południowej. Ale mamy rozwiązanie Aquarion to idealne urządzenie wytwarzające wodę alkaliczną, która nie tylko korzystnie wpłynie na utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej, ale również:
- Wspomoże oczyszczanie organizmu z toksyn,
- Zadba o prawidłowe funkcjonowanie nerek,
- Zaktywizuje i zrównoważy naturalny system obronny organizmu,
- Korzystnie wpłynie na funkcje trawienne,
- W połączeniu z dietą może wspomóc proces odchudzania, zmniejszyć cellulit,
- Doda energii,
- Obniży zmęczenie.

Pijąc wodę z urządzenia Aquarion, wybieraj szklanki niskie i pękate. Dzięki temu wypijesz jej o 25-30% więcej niż z wysokiej i smukłej. Aquarion montujesz w domu i masz ciągły dostęp do czystej, jonizowanej, alkalicznej wody! Sam ustawiasz stopień jonizacji, dostosowując go do swoich indywidualnych potrzeb!

Co jeszcze zyskasz dzięki urządzeniu Aquarion?
Urządzenie Aquarion możesz tak ustawić, by otrzymać także wodę kwaśną do użytku zewnętrznego, którą – w zależności od wartości pH – możesz stosować do pielęgnacji: oczyszczania skóry lub podczas sprzątania do czyszczenia powierzchni bez stosowania szkodliwych chemikaliów. W okresie letnim ze względu na wysoką temperaturę otoczenia nasze zapotrzebowanie na wodę jest większe. Dlatego właśnie teraz skorzystaj z promocji na urządzenie Aquarion – źródło czystej alkalicznej wody jonizowanej, która wspomoże Twój organizm w przywróceniu równowagi kwasowo-zasadowej.

Źródło: "CaliNews" lato 2015

Szukaj: