Zniewalająca uroda bez skalpela z rewolucyjnym mixem ALOESU, gravioli, nopalu i mangostanu - działaj od środka!

Marzysz o skórze bez zmarszczek? Masz przesuszoną skórę? Chcesz zregenerować skórę i przyspieszyć gojenie się ran?  Obawiasz się wypadania włosów? Masz dość nękających Cię komarów?  Chcesz podnieść swoje libido? Ważny jest dla Ciebie prawidłowy poziom glukozy i lipidów?

Marzysz o skórze bez zmarszczek?

„Badania kliniczne wykazały, że żel aloesowy powoduje znaczne spłycenie zmarszczek, zwiększenie elastyczności skóry i wytwarzania prokolagenu.”

„Uważa się, że już egipskie piękności – Kleopatra oraz Nefretete stosowały aloes do pielęgnowania urody swojej skóry. Legenda głosi, że panująca w I wieku przed Chrystusem Kleopatra regularnie zażywała kąpieli w aloesowym soku, co pozwoliło jej zachować gładkość ciała oraz jego równomierny koloryt, co w afrykańskich warunkach stanowiło dla kobiet prawdziwe wyzwanie. Nie bez znaczenia było również eliminowanie przykrego zapachu potu.”

„Współcześnie aloes jest stosowany w walce z procesami starzenia skóry.”

Masz przesuszoną skórę?

„Stosowanie wyciągów z Aloe vera pomaga w utrzymaniu prawidłowego nawilżenia skóry i może być efektywne w leczeniu suchej skóry.”

„Działanie dermatologiczne i kosmetologiczne żelu aloesowego wiązane jest przede wszystkim z obecnością glikoprotein i polisacharydów. Związki polisacharydowe naturalnie występują w skórze. Wspomagają podstawowe funkcje bariery ochronnej naskórka związane z integralnością białek i struktur lipidowych korneocytów, stanowiąc swoiste spoiwo międzykomórkowe. Tworzą koloidy ochronne o działaniu osłaniającym i łagodzącym podrażnienia skóry, a także zmiękczającym. Ułatwiając wiązanie wody w skórze, zapobiegają jej przesuszaniu”.

Chcesz zregenerować skórę i przyspieszyć gojenie się ran?

„Polisacharydy (zawarte w aloesie) aktywują czynnik wzrostu komórek naskórka ECGF - Epidermal Cell Growth Factor, stymulujący formowanie włókien kolagenowych i w konsekwencji przyspieszający gojenie ran i uszkodzeń skóry. A także czynnik angiogenezy AF - Angiogenesis Factor, stymulujący odbudowę systemu naczyniowego w miejscu uszkodzenia.”

„Aktywacja komórek Langerhansa przez polisacharydy inicjuje procesy immunologiczne i wyzwala mechanizmy naprawcze w przypadku skóry uszkodzonej. Pobudzone makrofagi i komórki Langerhansa produkują cytokiny zawierające szereg substancji wspomagających procesy naprawcze w skórze…”

„Sok pozyskiwany z bujnie rosnącego aloesu pomagał walczącym żołnierzom Arystotelesa w szybkim leczeniu ran wojennych.”

„Roślina ta stosowana była na oparzenia oraz jako tak zwana „roślina pierwszej pomocy” bądź też „cichy uzdrowiciel.”

Obawiasz się wypadania włosów?

„Aloes znany był w starożytności i już wtedy wykorzystywano jego wszechstronne właściwości lecznicze i kosmetyczne. Grecy i Rzymianie przypisywali mu działanie hamujące wypadanie włosów, a Indianie wierzyli, że miąższ aloesowy posiada właściwości odmładzające.”

Masz dość nękających Cię komarów?

„Kolumbijskie kobiety wcierały sok aloesowy w odsłonięte części ciała swoich dzieci, co miało na celu ochronę przed ukąszeniami owadów.”

Chcesz podnieść swoje libido?

„Wielu mieszkańców Ameryki Południowej ceniło również aloes za jego działanie, jako afrodyzjak.”

Ważny jest dla Ciebie prawidłowy poziom glukozy i lipidów?

„Wykazano, iż żel aloesowy obniża poziom glukozy we krwi u chorych na cukrzycę, zmniejsza poziom lipidów u pacjentów z hiperlipidemią, a także hamuje wydzielanie pepsyny i kwasu solnego, przez co zapobiega powstawaniu choroby wrzodowej żołądka.”

Pozostałe zastosowania aloesu

„…roślina ta przynosiła ulgę pacjentom skarżącym się na niestrawność, objawiającą się utratą apetytu, słabym trawieniem, zaparciami i wzdęciami. Lecznicze działanie aloesu wykorzystywane było również do osłabiania krwotoków, na porost włosów, przeciw komarom, w leczeniu kontuzji, skaleczeń, pęknięć skóry, jako środek na odrobaczenie, na zaparcia, hemoroidy, choroby oczu, dolegliwości gastryczne, regulacji wydzielania żółci i wiele innych.”

Źródło: CVI Polska

Szukaj: