Nowości produktowe 2014

Jednym z priorytetowych zadań CaliVita® jest spełnianie potrzeb nawet najbardziej wymagających konsumentów. W tym celu stale rozwijamy naszą ofertę nie tylko wzbogacając ją o nowe produkty, ale również modyfikując składy już istniejących suplementów diety.

Ten rok przyniósł nam aż…
4 nowości + dodatkowe atrakcje

Udoskonalona formuła New Life z dwa razy większą dawką kwasu foliowego (400 μg) i witaminy D3 (10 μg) dla jeszcze lepszej ochrony każdej mamy i nie tylko! To bogactwo witamin i składników mineralnych idealnych dla każdego. Panie pokochają go m.in. za to, że kompleksowo zadba o ich urodę, kości i odporność, natomiast panowie za spotęgowanie mocy męskiego wigoru i zmniejszenie uczucia zmęczenia!

Joint ProteX Forte - kompleksowa ochrona
stawów, by nic nie skrzypiało, nie bolało i nie zesztywniało, czyli… dba o komfort każdego ruchu. To unikalne połączenie składników wchodzących w skład tkanki chrzęstnej/ stawów: glukozaminy, chondroityny, kwasu hialuronowego, metylosulfonylometanu (MSM), manganu, a także m.in. kurkumy, ziela wiązówki błotnej i żywicy z kadzidłowca korzystnie wpływających na giętkość i elastyczność stawów. Wystarczy już 1 tabletka dziennie, by zapewnić stawom odpowiednią ochronę i wsparcie!
Czy wiesz, że problemy ze stawami pojawiają się już u 20-latków? Po 50-tce nawet u 60% Polaków dochodzi do zwyrodnienia stawów.

White Willow - naturalna „aspiryna” bez problemów żołądkowych.
Produkt zawiera korę wierzby białej, która już w średniowieczu była stosowana jako środek na ból i gorączkę, a w czasach Hipokratesa zalecano jej żucie, by nie dać się pierwszym objawom przeziębienia. Z kolei w I wieku n.e. Dioskorides odkrył jej cudowne właściwości wspierające funkcjonowanie stawów. A czy Ty już ją wypróbowałeś, by zapanować nad hormonami i wspomóc odnowę oraz odbudowę organizmu, zdrowie psychiczne?

Mega CoQ10 Plus - mega dawka energii, zastrzyk młodości i ochrona komórek.
To doskonałe połączenie koenzymu Q10 (50 mg) z trio składników antyoksydacyjnych – beta-karotenem, selenem i witaminą E. Wszystko to, byś zachował młodość i witalność jak najdłużej!  Czy wiesz, że po 30 roku życia ilość koenzymu Q10 produkowana przez organizm maleje? Efekt: mogą pojawić się problemy z sercem, skórą, układem nerwowym i oddechowym!

Jeszcze w tym roku...
➦ Miejsce IntiMoments zastąpił… EveryMoment - inteligentny, innowacyjny i wielofunkcyjny krem bez parabenów, stworzony na bazie naturalnych składników ziołowych.

A co w 2015 roku?
➦ Do oferty CaliVita® dołączy także rodzina produktów do walki z atakującym nas ze wszystkich stron elektrosmogiem, kosmetyki organiczne oraz atrakcyjne opakowania pakietów!

Źródło: "CaliNews" zima 2014/2015

Szukaj: